+48 501 333 559 info@meble.warszawa.pl

Markiewicz - Zabudowy angielskie.


Gdy liczy się staranność.

Prowadzimy zakład produkcji mebli na zamówienie i obsługujemy teren Warszawy i okolic. Wykonujemy meble w kameralnej skali dlatego do każdego zlecenia podchodzimy starannie i z zainteresowaniem.

Kuchnia angielska czyli jaka?

Meble do kuchni w stylu angielskim poznamy przede wszystkim po frontach, o prostych (ramowych) kształtach, bardzo często w delikatnych, jasnych kolorach (biały, beżowy, lub seledynowy).

Częstym elementem kuchni angielskich są charakterystyczne wyspy kuchenne, zazwyczaj masywne, z ciężkim blatem. Styl angielski można poznać także po przeszklonych kredensach i masywnej zabudowie okolic wyciągu i kuchenki.

Szuflady umieszczane są w ciągu bezpośrednio pod blatem, tworząc linię na całej długości ciągu kuchennego - to także cecha, po której można rozpoznać styl angielski.

Taka kuchnia ma w sobie urok.

Całości dopełnają akcenty w postaci delikatnych, subtelnie wystylizowanych na wiekowe uchwytów montowanych na frontach szafek i szuflad.

Innymi słowy jest to kompozycja masywnych, prostych form z bardziej subtelnymi, które współgrając dają efekt kuchni angielskiej.

Możemy wykonać dla Państwa taką angielską kuchnię.