+48 501 333 559 info@meble.warszawa.pl

Markiewicz - Twoje meble kuchenne.


Jako mały zakład staramy się bardziej

Wiemy, że aby dobrze czuć się we własnej kuchni trzeba poświęcić jej umeblowaniu należytą uwagę. Meble kreują klimat całego pomieszczeniu, są jego kwintesencją. Decydują o tym, czy z przyjemością będziemy w nich przebywać.

Nie wystarczy, by meble prezentowały się dobrze. Aby spełniały swoją funkcję muszą być też dobrze zaprojektowane, bo wygoda w kulinarnych działaniach to klucz do sukcesu.

Kuchenna (r)ewolucja?

  • Wykonujemy meble kuchenne z płyty mdf, na życzenie także z laminatu. Produkowane przez nas meble mogą być lakierowane w dowolny sposób (pełny połysk, mat, pół-mat).
  • Używamy materiałów i akcesoriów sprawdzonych firm. Dzięki współpracy z różnymi dostawcami, możemy dopasować relację cena/jakość do Twoich oczekiwań. Nasze meble są naprawdę solidne.
  • Chętnie doradzamy w sprawach meblowania. Szczególnie jeżeli ktoś pierwszy raz mebluje kuchnię, wiele określeń i zależności technicznych może okazać się zaskoczeniem. Jesteśmy po to, żeby bezpiecznie przeprowadzić Cię przez ten proces.
  • Dojeżdżamy do Klientów w Warszawie (i okolicach ).

Tworzymy meble kuchenne na wymiar według dostarczonych i własnych projektów.

Dotychczas wykonaliśmy kilkadziesiąt zestawów mebli kuchennych od podstaw – dla małych kuchni w niewielkich kawalerkach, po przestrzenne kuchnie w domach i apartamentach.

Meble kuchenne w cenach producenta.

Jeśli tym, czego szukasz są "meble kuchenne lakierowane", "meble kuchenne na wymiar" - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Meble kuchenne z montażem mobilnym w Warszawie.